آنچه درباره فروشگاه اپلیکه باید بدانید

اپلیکه با هدف ایجاد یک فروشگاه تخصصی در زمینه عرضه و فروش صنایع دستی به کل ایران آغاز به کار کرد فروشگاه صنایع دستی و سوغاتی اپلیکهبه عنوان بخشی از سامانه گردشگری اپلیکه اقدام به فروش آنلاین صنایع دستی و سوغاتی کرده است. در این راستا کاربران به راحتی می توانند صنایع دستی و سوغاتی های هر منطقه براحتی دسترسی داشته باشند و سفارش دهند. اجناس موجود در فرئشگاه از دست ساخته های برترین هنرمندان از سراسر ایران انتخاب شده شده اند. البته به منظور توسعه کسب و کار خانگی نیز از افردای که در هنرهای دستی خود را در خانه یا کارگاه های کوچک خود درست می کنند دعوت به عمل می آید تا اجناس خود را در این فروشگاه به عرصه نمایش و فروش قرار دهند. .

نحوه عرضه محصولات

با نحوه عرضه محصولات فروشگاه اپلیکه آشنا شوید

سفارش‌ها مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان رایگان ارسال می‌شوند.

این سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت اپلیکه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. اپلیکه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در اپلیکه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای اپلیکه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت اپلیکه، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای اپلیکه محفوظ است. اپلیکه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت اپلیکه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده)

خرید عمده از اپلیکه به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد

  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت اپلیکه؛ که ضمن ثبت لینک کالای مورد نظر، تعداد درخواستی و سایر شرایط مد نظر و پس از اطلاع رسانی شرایط از طریق اپلیکه و توافق نهایی صورت خواهد پذیرفت.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت اپلیکه موجود نمی باشند؛ درخواست خرید این نوع کالاها نیز از طریق ثبت مدل و جزییات محصول، لینک و سایر اطلاعات مورد نظر اطلاع رسانی خواهد گردید و متعاقب آن تیم تامین اپلیکه تلاش خواهد کرد تا در اولین فرصت، شرایط خرید کالای مد نظر(قیمت، شرایط تحویل و...) را به اطلاع فرد درخواست دهنده برساند.
  • کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق همین صفحه و ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی صورت خواهد پذیرفت. پس از ثبت موفقیت آمیز درخواست، ایمیلی شامل اطلاعات ثبت شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
  • پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش سازمانی اپلیکه، نهایتا ظرف 48 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید شفاهی، به منظور نهایی شدن سفارش، پیش فاکتوری از جانب اپلیکه ارائه خواهد گردید و پس از تایید توسط خریدار، زمان ثبت سفارش از طریق وبسایت اپلیکه با شرایط خاص خرید عمده به اطلاع خریدار خواهد رسید.